- Reklama -Air Jordan 4Air Jordan 4

Wyciekły zdjęcia nadchodzących A Ma Maniere x Air Jordan 2

Katalog sneakersowych kolaboracji A Ma Maniere powiększa się właśnie o kolejny projekt z Jordan Brand. Po bardzo dobrze przyjętych Air Jordan 1 oraz Air Jordan 3, przyszła teraz pora na premierę modelu Air Jordan 2. Wspomniany o tym, ponieważ do sieci wyciekły właśnie ich dokładniejsze zdjęcia.

Amerykański butik raz jeszcze wybrał drogę luksusu i zaserwuje nam wyjątkowe wydanie z wysokiej klasy materiałów z nienagannym wykończeniem i dbałością o szczegóły. Konstrukcja cholewki będzie bazowała na popękanej białawej skórze, która na tyle została dopełniona winnym panelem oraz szampańskim stabilizatorem pięty. Całość będzie spoczywa na czarnej podeszwie o fakturze nawiązującej do pytona. Z kolei takie elementy jak sznurówki, logotyp na języku z aksamitna pikowaną wyściółka, będą zabarwione na kontrastujący czarny kolor.

Według pierwszych zapowiedzi buty mają się pojawić w ich sklepie online 29 kwietnia bieżącego roku. Najprawdopodobniej będą również osiągalne poprzez Nike SNKRS. Do tego czasu zapoznajcie się z poniższymi zdjęciami.

A Ma Maniere x Air Jordan 2
Sail / Black – Burgundy Crush
29 Kwiecień 2022
$225

A Ma Maniere x Air Jordan 2 zdjecia 1
via die_sel666 x premeprofitscook
A Ma Maniere x Air Jordan 2 zdjecia 2
via die_sel666 x premeprofitscook
A Ma Maniere x Air Jordan 2 zdjecia 3
via die_sel666 x premeprofitscook
A Ma Maniere x Air Jordan 2 zdjecia 4
via die_sel666 x premeprofitscook
- Reklama -air jordan 13air jordan 13

ZOBACZ NASTĘPNE NEWSY: