- Reklama -NIkeNIke

A$AP Bari przyznał się do jednego zarzutu napaści seksualnej z 2017 roku

W Londynie rozpoczął się właśnie proces w kwestii związanej z napaścią seksualną jakiej dokonał nowojorski designer A$AP Bari w 2017 roku.

Mowa tu o nagraniu video, na którym widać nagą kobietę, która skończyła uprawiać seks z asystentem Bari’ego, a ten z kolei miał ją zmuszać do seksu oralnego pomimo jej sprzeciwu (you fucked my assistant, now you’re going to suck my dick). Po tym incydencie, Bari wydał oświadczenie opisujące film jako „wprowadzający w błąd” i dodając, że „rozwiązał tę kwestię polubownie jak osoby dorosłe”.

Według brytyjskiej gazety „Daily Mirror”, dzięki temu, że A$AP Bari przyznał się do jednego z zarzutów uniknie on kary więzienia. Bari został zobowiązany do zapłacenia ofierze grzywny w wysokości 4 500 GBP (około 5 600 USD) oraz odszkodowania w wysokości 2 500 GBP (około 3150 USD).

Bari znany jest z ekipy A$AP Mob, w której jest nie kto inny jak sami A$AP Rocky. Designer założył markę VLONE, która miała pokaz podczas paryskiego tygodnia mody i wydała kolaborację z Nike, które to po zaistniałym incydencie zerwało współprace z projektantem.

Ten post może zawierać linki afiliacyjne.

Sourcehypebeast
- Reklama -NIkeNIke

ZOBACZ NASTĘPNE NEWSY: