- Reklama -NikeNike
Strona głównaStylSneakersACRONYM x NikeLAB Air Presto Mid „Neon”

ACRONYM x NikeLAB Air Presto Mid „Neon”

Były już zajawki na naszej stronie to teraz przyszedł czas na pełne info. Jeśli śledzicie The Illest na bieżąco to na pewno wiecie, że nietuzinkowa marka Acronym weszła w kolaborację z amerykańską firmą Nike, dzięki czemu w sieci pojawiały się teasery ich wspólnej pracy w postaci modelu Air Presto.

Jak się okazuje całość funkcjonuje pod szyldem NikeLAB, także na starcie mamy do czynienia z lepszymi materiałami i technologią a dodatkowo dzisiaj możemy skupić się dokładnie na jeden z kolorystyk tych butów, która otrzymała nazwę Neon. Pod tym tytułem kryje się połączenie stonowanej bieli i czerni z rzucającym się w oczy różem, który widnieje na specjalnej skarpecie oraz limonkowym odcieniem, zajmującym m.in. toebox.

Natomiast, jeśli chodzi o dostępność tej parki to już teraz szukajcie jej w wybranych sklepach na świecie, mających w swoim asortymencie produkty sygnowane przez NikeLAB. Oczywiście sprawdźcie też oficjalną stronę internetową Nike.

acronym-nike-air-presto-neon-sneakers-1 acronym-nike-air-presto-neon-sneakers-3 acronym-nike-air-presto-neon-sneakers-4 acronym-nike-air-presto-neon-sneakers-5 acronym-nike-air-presto-neon-sneakers-6 acronym-nike-air-presto-neon-sneakers-7 acronym-nike-air-presto-neon-sneakers-8

Ten post może zawierać linki afiliacyjne.

- Reklama -Nike
- Reklama -NIke

ZOBACZ NASTĘPNE NEWSY: