Były już zajawki na naszej stronie to teraz przyszedł czas na pełne info. Jeśli śledzicie The Illest na bieżąco to na pewno wiecie, że nietuzinkowa marka Acronym weszła w kolaborację z amerykańską firmą Nike, dzięki czemu w sieci pojawiały się teasery ich wspólnej pracy w postaci modelu Air Presto.

Jak się okazuje całość funkcjonuje pod szyldem NikeLAB, także na starcie mamy do czynienia z lepszymi materiałami i technologią a dodatkowo dzisiaj możemy skupić się dokładnie na jeden z kolorystyk tych butów, która otrzymała nazwę Neon. Pod tym tytułem kryje się połączenie stonowanej bieli i czerni z rzucającym się w oczy różem, który widnieje na specjalnej skarpecie oraz limonkowym odcieniem, zajmującym m.in. toebox.

Natomiast, jeśli chodzi o dostępność tej parki to już teraz szukajcie jej w wybranych sklepach na świecie, mających w swoim asortymencie produkty sygnowane przez NikeLAB. Oczywiście sprawdźcie też oficjalną stronę internetową Nike.

acronym-nike-air-presto-neon-sneakers-1 acronym-nike-air-presto-neon-sneakers-3 acronym-nike-air-presto-neon-sneakers-4 acronym-nike-air-presto-neon-sneakers-5 acronym-nike-air-presto-neon-sneakers-6 acronym-nike-air-presto-neon-sneakers-7 acronym-nike-air-presto-neon-sneakers-8

Reklama
air jordan