Do sezonu NBA jeszcze tylko 2 miesiące! Wiedzą o tym również w siedzibie adidas Basketball, bo już teraz prezentują nowe buty D Rose 6 przygotowane dla Derricka Rose’a właśnie na najbliższy sezon.

Zacznijmy od spodu, podobnie jak wiele innych modeli ze stajni Trzech Pasków tak i ten będzie miał system amortyzacji Boost zamontowany rzecz jasna w podeszwie, która od spodu ma świetną trakcję dzięki spodowi w jodełkę. Do tego dochodzi FITFRAME, czyli system stabilizatorów i pasów znajdujących się na tyle cholewki.

Projekt w dużej mierze nawiązuje do rodzinnego miasta Derricka – Chicago, miasta dla którego gra w drużynie Byków. Mowa tu o sześcioramiennej gwieździe u początku sznurowania, która pochodzi z flagi Chicago. Podobnie rzeczy mają się na tyle, gdzie na sześcioramiennej gwieździe widnieje logotyp Rose’a. Na koniec należy również wspomnieć o diamentowym wzorze na cholewce i oczkach na sznurówki, które to elementy odzwierciedlają architekturę miasta.

Premiera butów adidas D Rose 6 przewidziana jest na 15 października w wersji domowej, a na 5 listopada przypada premiera wersji wyjazdowej. Do końca tego roku ma się jeszcze pojawić kilka innych kolorystyk. Cena nie została zmieniona w stosunku do poprzedniej wersji i nadal możemy szykować około $140 USD.

adidas Basketball przedstawia D Rose 6-1 adidas Basketball przedstawia D Rose 6-2 adidas Basketball przedstawia D Rose 6-3 adidas Basketball przedstawia D Rose 6-4 adidas Basketball przedstawia D Rose 6-5 adidas Basketball przedstawia D Rose 6-6 adidas Basketball przedstawia D Rose 6-7 adidas Basketball przedstawia D Rose 6-8 adidas Basketball przedstawia D Rose 6-9 adidas Basketball przedstawia D Rose 6-10 adidas Basketball przedstawia D Rose 6-11 adidas Basketball przedstawia D Rose 6-12 adidas Basketball przedstawia D Rose 6-13 adidas Basketball przedstawia D Rose 6-14

Reklama
air jordan