- Reklama -Air Jordan 1Air Jordan 1

Kolekcja na Halloween powiększa się o adidas Campus 80s „How To Kill A Werewolf”

Tegoroczna kolekcja adidasa na Halloween powiększa się o buty adidas Campus 80s, które zostały zatytułowane „How To Kill A Werewolf”. Będzie to kolejna propozycja po wcześniej opisywanych adidas Supertstar.

Tym razem na warsztacie była odświeżona i odchudzona wersja klasyka, którą na pierwszy rzut oka wykonano dość prosty sposób i bez większych ekscesów. Niech Was to nie zmyli, ponieważ zerkając na różne partie cholewki zauważycie kolejne arcyciekawe detale.

Zacznijmy jednak od bazy jaką jest cholewka wykonana z kilku różnych materiałów zabarwionych na szaro. Najjaśniejszy odcień szarości pojawia się na skórzanej wyściółce. Ciut ciemniejszą barwę wykorzystano na nubukowym języku oraz toeboxie. Z włochaty zamsz zdominował pozostałą część cholewki. Kropką nad i jest ciemnoszara zapiętka oraz trzy paski na boku.

Teraz przyjrzyjcie się detalom. Wszystkie wspomniane wyżej odcienie szarości miały się odnosić do wilka, a raczej strasznego wilkołaka polującego na nas w nocy. A jak według legendy zabić wilkołaka? Tylko i wyłącznie strzałem ze srebrną kulą prosto w serce. Właśnie taka grafika pojawia się na wkładkach. Natomiast wspomniany pocisk znajdziemy nie tylko na boku pięty, ale również na jednym z języków. Na drugim widzimy metkę z trzema zadrapaniami.

Bohater tego wpisu, czyli adidas Campus 80s „How To Kill A Werewolf” pojawią się w oficjalnym sklepie pod tym linkiem już na koniec października. Do tego czasu sprawdźcie bliżej poniższe zdjęcia.

adidas Campus 80s How To Kill A Werewolf GX3951 1 adidas Campus 80s How To Kill A Werewolf GX3951 2 adidas Campus 80s How To Kill A Werewolf GX3951 3 adidas Campus 80s How To Kill A Werewolf GX3951 4 adidas Campus 80s How To Kill A Werewolf GX3951 5 adidas Campus 80s How To Kill A Werewolf GX3951 6 adidas Campus 80s How To Kill A Werewolf GX3951 7 adidas Campus 80s How To Kill A Werewolf GX3951 8 adidas Campus 80s How To Kill A Werewolf GX3951 9

oficjalnym sklepie pod tym linkiem

- Reklama -Air Jordan 5Air Jordan 5

ZOBACZ NASTĘPNE NEWSY: