- Reklama -NikeNike
Strona głównaStylSneakersadidas ClimaCool 02/17 - White & Black

adidas ClimaCool 02/17 – White & Black

Model adidas ClimaCool 02/17 to zdecydowanie ciekawe rozwiązanie na obecne upały. Warto podkreślić fakt, że sam but wyszedł z okazji 15-lecia istnienia ClimaCool.

Od razu do wyboru  mamy dwa minimalistyczne warianty. Pierwszy z nich opiera się na bieli i naprawdę nie ma tutaj większej filozofii, gdyż barwa ta w zasadzie pokrywa całą przewiewną cholewką a jedynym wyróżnieniem może być tutaj niewielki szary element, umieszczony w okolicy podeszwy. Natomiast, jeśli chodzi o drugie zestawienie to postawiono na czerń, która świetnie łączy się z białą podeszwą i przezroczystym elementem.

Obie pary wypadają naprawdę dobrze i ciężko w sumie zdecydować, które zestawienie barw jest lepsze. Natomiast, jeśli kicsky adidas ClimaCool 02/17 tak samo jak nam, przypadły Wam do gustu to koniecznie odwiedźcie między innymi oficjalną stronę internetową sklepu BSTN.

adidas ClimaCool 02:17 White Black2 adidas ClimaCool 02:17 White Black3 adidas ClimaCool 02:17 White Black4 adidas ClimaCool 02:17 White Black5 adidas ClimaCool 02:17 White Black6

Ten post może zawierać linki afiliacyjne.

- Reklama -Nike
- Reklama -NIke

ZOBACZ NASTĘPNE NEWSY: