- Reklama -NikeNike
Strona głównaStylSneakersadidas Consortium Sneaker Exchange – END. x Bodega

adidas Consortium Sneaker Exchange – END. x Bodega

adidas Consortium zatrzymuje się w dwóch nowych miejscach, które odwiedza z okazji programu Sneaker Exchange. Zgodnie z założeniami programu w kolaboracji nad butami adidas pracują dwa różne sklepy z dwóch różnych krańców świata. Tym razem zaproszono brytyjski sklep END. oraz bostoński Bodega.

Na warsztacie były dwa modele butów adidas Originals. Były to buty Haven, klasyczna cholewka lat ’79 ze smukłą cholewką i czystym designie. Drugi model to Iniki Boost, który jest butem zaprojektowany na wzór lat ’70, ale z nowoczesnymi technologiami.

Buty adidas Haven mamy wykonane z beżowego zamszu z denimowymi trzema paskami na boku. Z kolei adidas Iniki Boost to projekt inspirowany denimem Boro i japońską technologią Sashiko. W obu przypadkach buty postawiono białe buty na spodzie z brązowej gumy.

Premiera przewidziana jest w obu sklepach 1 lipca, światowa premiera przewidziana jest na 8 lipca. W Polsce dostaniecie je w sklepie Chmielna 20.

adidas Consortium Sneaker Exchange END x Bodega-1 adidas Consortium Sneaker Exchange END x Bodega-2 adidas Consortium Sneaker Exchange END x Bodega-3 adidas Consortium Sneaker Exchange END x Bodega-4 adidas Consortium Sneaker Exchange END x Bodega-5

Ten post może zawierać linki afiliacyjne.

- Reklama -Nike
- Reklama -NIke

ZOBACZ NASTĘPNE NEWSY: