- Reklama -Air Jordan 4Air Jordan 4
Strona głównaStylSneakersadidas Consortium x solebox 'Italian Leathers Pack'

adidas Consortium x solebox 'Italian Leathers Pack’

Przenosimy się na szybko do Niemiec, gdzie doszło do arcyciekawej współpracy na linii adidas Consortium x Solebox. Efektem ich wspólnych wytężonych prac nad stołem projektowym jest poniżej prezentowany zestaw Italian Leathers Pack. W jego skład wchodzą dwa modele, mianowicie adidas Quesence oraz Pureboost DPR.

Głównym hasłem przewodnim tejże kolaboracji było: more quality, less hype. Przy projektowaniu czerpano inspiracje z włoskiej jakości i kunsztu rzemieślniczego, ale jednocześnie zachowano wysoki poziom kolaboracji zgodny z ich DNA. Efektem takiego podejścia są nowe warianty wyżej wspomnianych modeli, które powstały z najwyższą dbałością o szczegóły, by mieć pewność ze zapadną w pamięć. Postanowiono przemodelować i skorzystać z innych niż zazwyczaj materiałów.

Przy adidas Quesence dzięki jego panelowej konstrukcji udało się znakomicie pokazać wysokiej jakości materiały. Cholewka z perforowanego zamszu została dopieszczona nakładkami z zamszu i nubuku. Najbardziej charakterystycznym elementem tego wariantu jest skórzany stabilizator pięty, a także subtelne nawiązanie do tradycyjnych projektów z brandingiem w kształcie koniczyny. Dochodzi do tego jeszcze wytłoczony napis z nazwą niemieckiego sklepu na tyle buta. To jednak nie koniec, ponieważ but został dopełniony skórzaną wyściółką i metką na języku znaną z projektów Consortium. Kolorystycznie całość porusza się po okolicach szarości i jednego z odcieni koloru brzoskwiniowego.

Z kolei Pureboost DPR zostały wykonany z szarej przędzy na przodzie i boku, ale tylne panele, kołnierz wraz z okolicami sznurowania mamy z wysokiej jakości nubuku w szarym kolorze. Projekt dopełniają beżowe skórzane dodatki na zapiętce oraz języku. Całość została postawiona na białej podeszwie Boost, więc o wygodę nie musimy się martwić.

Trzeba przyznać, że designerzy wywiązali się z powierzonego im zadania w sposób idealny.

Opisywane w tym poście buty adidas Consortium x solebox 'Italian Leathers Pack’ kupicie w ich sklepie online już 5 maja.

adidas Consortium x solebox Italian Leathers Pack-1 adidas Consortium x solebox Italian Leathers Pack-2 adidas Consortium x solebox Italian Leathers Pack-3 adidas Consortium x solebox Italian Leathers Pack-4 adidas Consortium x solebox Italian Leathers Pack-5 adidas Consortium x solebox Italian Leathers Pack-6 adidas Consortium x solebox Italian Leathers Pack-7 adidas Consortium x solebox Italian Leathers Pack-8 adidas Consortium x solebox Italian Leathers Pack-9 adidas Consortium x solebox Italian Leathers Pack-10 adidas Consortium x solebox Italian Leathers Pack-11 adidas Consortium x solebox Italian Leathers Pack-12 adidas Consortium x solebox Italian Leathers Pack-13 adidas Consortium x solebox Italian Leathers Pack-14

PRZEJDŹ DO SKLEPU

- Reklama -AIr Jordan 13
- Reklama -AIr Jordan 13

ZOBACZ NASTĘPNE NEWSY: