- Reklama -NikeNike
Strona głównaStylSneakersadidas EQT Cushion ADV wyjdą w popularnej odsłonie „Tri-Color”

adidas EQT Cushion ADV wyjdą w popularnej odsłonie „Tri-Color”

Kolejnym popularnym motywem, który jest często wykorzystywany przez projektantów adidas Originals jest opcja Tri-Color. Tym razem zdecydowano się wykorzystać ją na stosunkowo świeżym modelu adidas EQT Cushion ADV, a efekt końcowy możecie podziwiać na załączonych poniżej fotografiach.

Projekt został zdominowany przez kolor czarny. Został on wykorzystany nie tylko na tkanej z przędzy cholewce, ale również na bocznych panelach wykonanych ze świńskiego nubuku. Jakby tego było mało w tej samej barwie jest również podeszwa, na której osadzono opisywane wydanie. Najciekawszym elementem, który definiuje ten projekt są oczywiście trzy paski na boku w kolorze francuskiej flagi, czyli w kolorze niebieskim, białym oraz czerwonym.

Na chwilę obecną data ich premiery nie została jeszcze oficjalnie wyjawiona, ale możecie się ich spodziewać w sklepie pod tym linkiem w ciągu najbliższych dni. Sprawdzajcie zatem na bieżąco.

adidas EQT Cushion ADV
Core Black/Tri-Color
Spring 2018
CQ2378
$130

adidas eqt cushion adv tri color black CQ2378 1 adidas eqt cushion adv tri color black CQ2378 2 adidas eqt cushion adv tri color black CQ2378 3 adidas eqt cushion adv tri color black CQ2378 4 adidas eqt cushion adv tri color black CQ2378 5 adidas eqt cushion adv tri color black CQ2378 6

Ten post może zawierać linki afiliacyjne.

- Reklama -Nike
- Reklama -NIke

ZOBACZ NASTĘPNE NEWSY: