Zalecamy mały odpoczynek od modelu NMD, dlatego teraz skupimy się na butach adidas EQT Running Cushion w kolorystyce Black/Metallic Silver. Co do wyglądu tych butów to trzeba przyznać, że poniższe zestawienie naprawdę prezentuje się dobrze.

Cholewka w dużej mierze składa się z czerni, ale to wzór, imitujący łuski węża przykuwa największą uwagę. Umieszczono go na bocznych panelach czy toeboxie. Na tym tle świetnie wyróżniają się białe klasyczne trzy paski oraz podeszwa, utrzymana w tej samej barwie. Z tyłu mamy jeszcze napis adidas Equipment.

Natomiast, jeśli jesteście zainteresowani tą parką to koniecznie odwiedźcie oficjalną stronę internetową sklepu Rock City Kicks lub popytajcie wybrane polskie sklepy: NAJLEPSZE POLSKIE SKLEPY Z BUTAMI.

adidas-eqt-running-cushion-black-metallic-silver-2 adidas-eqt-running-cushion-black-metallic-silver-3 adidas-eqt-running-cushion-black-metallic-silver-4 adidas-eqt-running-cushion-black-metallic-silver-5 adidas-eqt-running-cushion-black-metallic-silver-6 adidas-eqt-running-cushion-black-metallic-silver-7 adidas-eqt-running-cushion-black-metallic-silver-9 adidas-eqt-running-cushion-black-metallic-silver-10 adidas-eqt-running-cushion-black-metallic-silver-11

Reklama
air jordan