- Reklama -NikeNike
Strona głównaEstill MagADIDAS EQT SUPPORT RF ‚ICE PURPLE’

ADIDAS EQT SUPPORT RF ‚ICE PURPLE’

Ta jak wspominałam przy wersji Haze Coral w modelu adidas EQT Support, o której pisałam kilka postów temu skrót RF oznacza Refine, czyli buty są teraz w nowszym, bardziej agresywnym kształcie. Skoro spodobała się Wam wspomniana wcześniej kolorystyka to dokładam jeszcze jedną, która właśnie co pojawiła się na sklepowych półkach.

Dzisiejszym bohaterem będzie wariant opisywany przez designerów adidas Originals jako Ice Purple/Footwear White/Turbo. Zatem co tym razem możemy zakupić? Ano but z białą siateczką po boku i na górze toeboxa, która otoczona jest przez jaśniutko szary delikatny zamszyk. Dopełniono to białym trzema paskami po boku i dwoma akcentami na tyle w tym samym kolorze. Kropką nad i jest jasny pastelowo różowy spód białej podeszwy. Przez ten smaczek dodano projektowi odrobinę kobiecości.

Wprawdzie opisywane tu damskie adidas EQT Support pochodzą ze sklepu Titolo, ale mam dla Was dobrą wiadomość. Jeśli nie znajdziecie tam swojego rozmiaru to sprawdzajcie oficjalny sklep adidas Originals w Polsce.

Ten post może zawierać linki afiliacyjne.

- Reklama -Nike
- Reklama -NIke

ZOBACZ NASTĘPNE NEWSY: