- Reklama -NikeNike

Kolejna wersja adidas Forum Hi „Worn” bazuje na kolorze żółtym

Okazuje się, że projekt zatytułowany „Worn” nie zamknie się na jednej parze adidas Forum Hi w kolorystyce White/Blue, o której pisaliśmy kilka postów temu. Przed Wami kolejna propozycja designerów spod znaku Drei Streifen, tym razem jest to wariant White/Yellow.

Na wstępie przypomnimy na czym polega to przedsięwzięcie niemieckiej marki. Designerzy adidasa zgodnie z obecnymi trendami serwują nam podniszczone, przebarwione i pożółkłe klasyki sprzed lat, aby jeszcze lepiej dopasować się do stylistyki vintage.

Mamy zatem koszykarski klasyk z lat ’80, który nadchodzi w skórzanej wysokiej cholewce zabarwionej na biało. Jednak przyjrzyjcie się jej dokładniej, ponieważ zauważycie na niej przetarcia ukazujące kolor żółty i szary. Natomiast jeśli Wasz wzrok powędruje na podeszwę to tam efekt postarzania jest jeszcze lepiej zaakcentowany. Przebarwienia i ślady po kleju są tu wszechobecne.

Kropką nad i wydają się być żółte akcenty przełamujące monotonię bieli. Mamy na myśli kołnierz wraz z zapiętką, a także stabilizator pięty, metkę na języku oraz trzy paski widniejące na bokach cholewki.

Przedstawiane buty adidas Forum Hi „Worn” pojawią się w oficjalnym sklepie internetowym niemieckiej marki już w ciagu najbliższych tygodni. Sprawdzajcie dział nowości na bieżąco.

adidas Forum Hi Worn White Yellow GZ6468 1 adidas Forum Hi Worn White Yellow GZ6468 2 adidas Forum Hi Worn White Yellow GZ6468 3 adidas Forum Hi Worn White Yellow GZ6468 4 adidas Forum Hi Worn White Yellow GZ6468 5 adidas Forum Hi Worn White Yellow GZ6468 6 adidas Forum Hi Worn White Yellow GZ6468 7 adidas Forum Hi Worn White Yellow GZ6468 8

LINK DO SKLEPU

Ten post może zawierać linki afiliacyjne.

- Reklama -NikeNike

ZOBACZ NASTĘPNE NEWSY: