- Reklama -Nike Air MaxNike Air Max

Film „Kevin sam w domu” przedstawiony w formie butów adidas Forum Low

To już ten czas, to już ten okres! Zbliża się grudzień, a to oznacza, że na naszych ekranach zagości kultowy film „Kevin sam w domu”. Specjalnie z tejże okazji na sklepie półki zagości specjalne wydanie butów adidas Forum Low „Home Alone”.

Wspomniany wyżej model to jeden z najbardziej rozpoznawalnych klasyków niemieckiej marki, który pojawił się w latach ’80 jak but do koszykówki. Do co widzicie na dołączonych poniżej fotografiach to jego wersja Low.

Poniżej wklejamy jedno z filmowych ujęć Kevina w butach z Trzema Paskami na boku.

adidas Forum Low Home Alone Kevin sam w domu

Detale to nie tylko zwykłe akcenty, to elementy które tworzą charakter produktu, a takich tu nie zabraknie. Prezentowane poniżej buty szczycą się niezwykłą dbałością o szczegóły, dzięki czemu spora część z Was zapamięta je na lata.

Zacznijmy jednak od podstaw – buty wyjdą w skórzanej białej cholewce z czerwoną wyściółką, trzema paskami i spodem podeszwy. Będzie to zgodne z butami, które Kevin McCallister (w tej roli młody Macaulay Culkin) nosił w filmie.

Projektanci niemieckiej marki wrzucają na buty ślady spalenizny oraz przetarte płótno na zapięciu ujawniające logotyp marki. Dodatkowe szczegóły obejmują emblemat „M” na pięcie jako ukłon w stronę klamek w domu McCallisterów i brązowe szenilowe metki na języku, które wyglądają jak wycieraczki.

Wszystko to nawiązuje do Kevina, który broni swojego domu przed dwoma włamywaczami, Harrym i Marvem. A propos wspomnianej dwójki to pojawiają się oni na dwóch zestawach wkładek. Natomiast trzeci zestaw przedstawia plan obrony domu narysowane kredką.

Do pudła z butami dołączone będzie kilka gadżetów: zawieszkę Home Alone, naklejkę i zestaw przypinek, które nawiązują do scen z filmu (w tym gaśnicę, wiadro z farbą i żelazko parowe).

Buty pojawią się w sklepie internetowym niemieckiej marki już w grudniu. Do tego czasu sprawdźcie dokładnie poniższe zdjęcia.

adidas Forum Low „Home Alone” (Kevin sam w domu)
GZ4378
1 Grudzień 2021
449 PLN

adidas Forum Low Home Alone Kevin sam w domu GZ4378 1 adidas Forum Low Home Alone Kevin sam w domu GZ4378 2 adidas Forum Low Home Alone Kevin sam w domu GZ4378 3 adidas Forum Low Home Alone Kevin sam w domu GZ4378 4 adidas Forum Low Home Alone Kevin sam w domu GZ4378 5 adidas Forum Low Home Alone Kevin sam w domu GZ4378 6 adidas Forum Low Home Alone Kevin sam w domu GZ4378 7 adidas Forum Low Home Alone Kevin sam w domu GZ4378 8 adidas Forum Low Home Alone Kevin sam w domu GZ4378 9

LINK DO SKLEPU

- Reklama -Nike Air MaxNike Air Max

ZOBACZ NASTĘPNE NEWSY: