- Reklama -NIke Black FridayNIke Black Friday

Oto adidas Forum Low w kawowych odcieniach i z polarowymi elementami

Projektanci adidas pracując nad swoimi nowymi projektami muszą często wspomagać się kawą. I chyba ten motyw stał się ich inspiracją do zaprojektowania poniższego wariantu Forum Low, ale to nie koniec niespodzianek.

Zacznijmy jednak od samego początku i designu butów. Zestaw barw obejmuje odcienie typowe dla jasnych kaw z mlekiem, kremy, odcienie beżu oraz jasny brąz. Ten ostatni kolor wykorzystano na wyściółce, metce na języku, przyszwie i trzech paskach na boku buta.

Teraz kwestia materiałów – cholewka łączy panele z gładkiej skóry, elementy z perforacją, a także zamsz. Do tego dochodzą elementy z polaru. Mowa o elementach na pięcie oraz o metce na języku. Zresztą zerknijcie na dołączone poniżej zdjęcia.

Jeśli jesteście zainteresowani opisywanymi adidas Forum Low to musicie uzbroić się w cierpliwość. Buty powinny pojawić w ich sklepie online na początku przyszłego roku.

adidas Forum Low Mocha Fleece GY4126 1 adidas Forum Low Mocha Fleece GY4126 2 adidas Forum Low Mocha Fleece GY4126 3 adidas Forum Low Mocha Fleece GY4126 4 adidas Forum Low Mocha Fleece GY4126 5 adidas Forum Low Mocha Fleece GY4126 6 adidas Forum Low Mocha Fleece GY4126 7 adidas Forum Low Mocha Fleece GY4126 8

LINK DO SKLEPU

- Reklama -NIke Black FridayNIke Black Friday

ZOBACZ NASTĘPNE NEWSY: