- Reklama -NikeNike
Strona głównaStylSneakersOto nowe adidas LXCON 94 "Vietnam" jako size? Exclusive

Oto nowe adidas LXCON 94 „Vietnam” jako size? Exclusive

Z biegiem lat adidas wypuścił serię sylwetek zaprojektowanych na cześć słynnych maratonów. Tym razem ekipa sklepu Size? przedstawia nam limitowaną wersję butów adidas LXCON 94, przy której idzie o krok dalej.

Świeży projekt został zatytułowany „Vietnam” jest kontynuacją zestawu „Alternate Pack”, z którego prezentowaliśmy już model adidas ZX 500 „Jordan”. Zestaw czerpie inspirację z tych światowych maratonów, których być może nie znasz. Kolekcja przywraca trzy pożądane sylwetki z lat 70, 80 oraz 90 i nawiązuje do trzech maratonów z cudownymi terenami i widokami.

adidas LXCON 94 Vietnam size Exclusive 1 adidas LXCON 94 Vietnam size Exclusive 2 adidas LXCON 94 Vietnam size Exclusive 3 adidas LXCON 94 Vietnam size Exclusive 4 adidas LXCON 94 Vietnam size Exclusive 5 adidas LXCON 94 Vietnam size Exclusive 6

Tym razem wybieramy się w jeszcze dalsze zakątki Azji przedstawiając buty LXCON 94 informowane wietnamskim maratonem w dżungli. Lokalizacja wyścigu w rezerwacie przyrody Pu Luong jest miejscem, w którym czas stoi w miejscu. Biegacze, którzy wyruszają na przygodę na szlaku, przemierzają starożytną dżunglę, przełamaną wapiennymi szczytami, wodospadami, rzekami i tętniącymi życiem polami ryżowymi, gdzie życie rozkwitało od pokoleń.

Buty bazują na ciemnozielonym zamszu i siateczce w podobnym odcieniu, które zostały dopełnione czernią na zamszowym nosku, tekstylnych trzech paskach w bocznych sektorach cholewki i skórze na tyle buta. Czarna podeszwa oraz pomarańczowa wyściółka zamknęły cały projekt. Kropką nad i zdają się być żółte akcenty rozsiane na całej cholewce.

Buty adidas LXCON 94 wyjdą tylko i wyłącznie w sklepach Size?, a premiera ustawiona jest na 15 listopada.

adidas LXCON 94 Vietnam size Exclusive 7 adidas LXCON 94 Vietnam size Exclusive 8 adidas LXCON 94 Vietnam size Exclusive 9

Ten post może zawierać linki afiliacyjne.

- Reklama -Nike
- Reklama -NIke

ZOBACZ NASTĘPNE NEWSY: