Za łebka do przyjęcia były tylko białe buty. Z biegiem czasu gust się zmienił, ale od czasu do czasu zerkam na jakieś śnieżne propozycje. W oko wpadła mi najnowsza kolorystyka popularnych Nomadów, czyli adidas NMD R1 z technologią Primeknit. Nie ma tutaj większej filozofii. Zestawienie barw nosi następującą nazwę White/White, więc łato domyślić się, że główną rolę gra tutaj biel. W zasadzie kolor ten pokrywa całą powierzchnię butów. Cholewka wraz z brandingiem, sznurówkami wyposażona jest w śnieżną biel. Do tego dochodzi jeszcze biała charakterystyczna podeszwa. Jedynym wyjątkiem jest tutaj azjatycki napis, umieszczony na podeszwie.

Mimo wszystko, jeśli jesteście fanami takich minimalistycznych rozwiązań to odsyłamy Was na oficjalną stronę internetową sklepu Packer Shoes. Sprawdźcie też nowości na oficjalnej stronie internetowej adidas.

adidas NMD R1 Primeknit – White : White1 adidas NMD R1 Primeknit – White : White2 adidas NMD R1 Primeknit – White : White3 adidas NMD R1 Primeknit – White : White4

Reklama
air jordan