Jedna z najgorętszych pozycji na sneakersowym rynku nie zamierza zwolnić i już nadchodzi w kolejnych wydaniach. Na ekranach widzicie oficjalne zdjęcia zestawu The Brand With the 3 Stripes od adidas Originals.

adidas NMD, bo o tym modelu tu mowa, pojawi się w sprzedaży w dwóch kolorystykach: białawej i czarnej. Co łączy oba te warianty? Ano na pewno podeszwy Boost, w obu przypadkach mamy je w bieli. Materiały również są podobne, projekt został zdominowany przez siateczkę na przodzie i bokach, natomiast tył został wykonany z zamszu. Charakterystycznym akcentem tego wydania są napisy The Brand With the 3 Stripes w różnych językach, które widzimy na panelach z siateczki.

Konkretów co do premiery jeszcze nie znamy, ale nie powinien to być jakiś odległy termin, skoro w sieci są już oficjalne fotografie. Śledźcie na bieżąco dział nowości w sklepie pod tym linkiem, aby nie przegapić żadnego wydania.

adidas NMD-The Brand With the 3 Stripes Pack-1 adidas NMD-The Brand With the 3 Stripes Pack-2 adidas NMD-The Brand With the 3 Stripes Pack-3 adidas NMD-The Brand With the 3 Stripes Pack-4 adidas NMD-The Brand With the 3 Stripes Pack-5 adidas NMD-The Brand With the 3 Stripes Pack-6 adidas NMD-The Brand With the 3 Stripes Pack-7 adidas NMD-The Brand With the 3 Stripes Pack-8 adidas NMD-The Brand With the 3 Stripes Pack-9 adidas NMD-The Brand With the 3 Stripes Pack-10

Reklama
air jordan