Niemiecki gigant, czyli marka adidas nie zamierza składać broni i już teraz prezentuje bardzo mocny pack, zatytułowany jako Camo. Co w nim znajdziemy? Spieszymy z wyjaśnieniami. Dokładnie dwie kolorystyki popularnego modelu NMD XR1. Oczywiście każda z tych par ma wspólny element a dokładnie motyw digi-camo.

Pierwsze wydanie to cholewka, która stworzona jest z miksu czerni i bieli. Do tego dochodzą całkowicie czarne boczne elementy, od których wychodzą sznurowadła. Całość osadzona jest na białej charakterystycznej podeszwie. W drugiej wersji widzimy praktycznie tylko czerń. Barwa ta pokrywa większą część powierzchni i świetnie współgra z również białą podeszwą i niewielkimi błękitnymi akcentami.

Natomiast, jeśli chodzi o dostępność to jeszcze nie znamy oficjalnej daty premiery, ale na bieżąco sprawdzajcie oficjalną stronę internetową adidas oraz nasz magazyn. Jak tylko coś pojawi się na ten temat to od razu damy znać!

adidas-nmd-xr1-camo-pack-1 adidas-nmd-xr1-camo-pack-2 adidas-nmd-xr1-camo-pack-3 adidas-nmd-xr1-camo-pack-4 adidas-nmd-xr1-camo-pack-5 adidas-nmd-xr1-camo-pack-6 adidas-nmd-xr1-camo-pack-7 adidas-nmd-xr1-camo-pack-8 adidas-nmd-xr1-camo-pack-9

Reklama
air jordan