- Reklama -NikeNike
Strona głównaStylSneakersKolekcja adidas Originals by Alexander Wang Season 3

Kolekcja adidas Originals by Alexander Wang Season 3

Współpraca na linii Alexander Wang x adidas Originals zdała egzamin. Zdaje się, że obie strony polubił się na tyle, że przygotowały kolejną porcję nowości. W najbliższych tygodniach będziemy mogli kupić efekty ich kolejnej, trzeciej już kolaboracji.

W sezonie drugim Wang sięgnął do korzeni marki, natomiast teraz główną inspiracją były odpadki z produkcji, niedoskonałości czy też wpadki podczas szycia. Więc ponowościach możecie się spodziewać niedoskonałości. Oczywiście główne założenie się nie zmieniło. Niemiecka marka wraz z designerem nadal wykorzystuje stare dobre projekty, ale nadaje im nowoczesnego wyglądu i klimatu.

W skład kolekcji wchodzą również buty AW Bball Soccer w dwóch kolorystykach. Wzorowano się tu na starych piłkarskich butach spod znaku trzech pasków. Zastosowano w nich zamszową cholewkę, a całość postawiono na wysokie podeszwie z pianką Boost.

Jeśli chcecie wiedzieć gdzie kupić kolekcję adidas Originals by Alexander Wang Season 3 to zajrzyjcie do sklepu Footshop, gdzie niedawno wpadła dostawa. Jak nie znajdziecie rozmiaru to wpadajcie do oficjalnego sklepu adidas Originals.

adidas Originals by Alexander Wang Season 3-1 adidas Originals by Alexander Wang Season 3-2 adidas Originals by Alexander Wang Season 3-3 adidas Originals by Alexander Wang Season 3-4 adidas Originals by Alexander Wang Season 3-5

 

Ten post może zawierać linki afiliacyjne.

- Reklama -Nike
- Reklama -NIke

ZOBACZ NASTĘPNE NEWSY: