- Reklama -NikeNike
Strona głównaStylSneakersadidas Originals Halfshell (Jesień/Zima 2013)

adidas Originals Halfshell (Jesień/Zima 2013)

Marka adidas Originals wrzuciła właśnie do sieci zdjęcia, które zwiastują bardzo fajny zestaw składający się wyłącznie z modelu Halfshell w wersji Low – warto dodać, że buty te w latach 80. XX wieku były dostępne tylko dla osób związanych z koszykówką.

Ponadto swoim wyglądem nawiązują one do klasycznych Superstarów, ale w tym przypadku mamy do czynienia z jednym elementem, który zdecydowanie odróżnia od siebie te dwa wydania. Mianowicie chodzi o gumowy przód w wariancie Halfshell – jak sam tytuł wskazuje, tutaj widnieje on tylko do połowy, jeśli chodzi o toebox.

Wracając do tej najnowszej kolekcji, to do wyboru będziemy mieli trzy różne zestawienia kolorów: czarno-niebieskie, zielono-żółte i niebiesko-czerwone. Dodatkowo do produkcji użyto wysokiej jakości zamszu.

Natomiast co do dostępności, to kicksy te pojawią się w okresie wakacyjnym (lipiec) jako część jesienno-zimowej kolekcji na 2013 rok, także trzymajcie rękę na pulsie i nie zapomnijcie sprawdzić pozostałych nowości adidas.

 

adidas-originals-half-shell-01 adidas-originals-half-shell-02 adidas-originals-half-shell-03 adidas-originals-half-shell-04 adidas-originals-half-shell-05 adidas-originals-half-shell-06

via sneakernews

Ten post może zawierać linki afiliacyjne.

- Reklama -Nike
- Reklama -NIke

ZOBACZ NASTĘPNE NEWSY: