- Reklama -NIke WyprzedazNIke Wyprzedaz

adidas Originals i damskie buty na koturnach

Od wielu sezonów, a raczej już lat niemiecka marka adidas Originals stara się być nie tylko dostawcą odzieży i butów dla osób uprawiających czynnie sport, ale i także marką wchodzącą w lifestyle. Zwieńczeniem tego procesu może być wprowadzona kilka sezonów temu linia adidas Blue z odzieżą i butami raczej nie związanymi ze sportem wyczynowym. Zresztą sprawdźcie sami w lookbookach adidas Originals Blue o czym mówię.

To jednak nie wszystko. Specjalnie na sezon jesienny niemiecka marka wprowadza kolekcję This Way Up, w której znajdzie się kilka różnych damskich modeli butów na koturnach.

Oto jak przedstawia ten ruch designerka damskich kolekcji adidas – Josephine Aberg:

Kobiety lubią nosić szpilki by być wyższe, by nogi wydawały się długie i smukłe, ale nie zawsze jest to wygodne. I tu pojawia się adidas. Jesteśmy znani z m.in. wygodnych, sportowych butów, więc wpadliśmy na pomysł połączenia tych dwóch elementów w jeden

Przejdźmy zatem do tego co nam, a raczej Wam dziewczyny, serwuje adidas Originals.

adidas Originals i damskie buty na koturnach

Na pierwszy ogień mamy buty adidas Amberlight Up, które wzorowane były na butach z lat ’90, na modelu Amberlight. Nowy but na ukrytym w cholewce 6 cm koturnie będzie zrobiony z połączenia skóry oraz zamszu. Co do kolorystyk to designerzy spod znaku Trzech Pasków stawiają tu na biel z granatem i czerwienią, następnie mamy wariant w kolorze niebiesko granatowym z odrobiną bieli i na koniec wariant szaro czarny, który zostaje uzupełniony o kolor czerwony.

adidas Originals i damskie buty na koturnach-1 adidas Originals i damskie buty na koturnach-2 adidas Originals i damskie buty na koturnach-3

Następnym modelem, który bierzemy na tapetę jest adidas Basket Profi Up, który wzorowany jest na butach do kosza z końcówki lat ’60 – adidas Basket Profi. Był on wtedy jednym z liderów jeśli chodzi o lekkość buta, teraz adidas po dodaniu koturnów chce, aby model ten był w czołówce tego rodzaju butów.

adidas Basket Profi Up są jednymi z najprostszych, stonowanych i spokojnych butów na koturnie jakie serwuje nam adidas Originals. Zamszowa cholewka, bez udziwnień i szaleństw. Jedyną rozrywką są tu kontrastowe trzy paski po boku, podeszwa czy zapiętka.

adidas Originals i damskie buty na koturnach-4

W tym sezonie będziecie mogły zakupić między innymi pokazywane tu dwa warianty kolorystyczne: czerwony z białymi dodatkami oraz czarny, który również będzie miał białe dodatki.

adidas Originals i damskie buty na koturnach-5

adidas Originals i damskie buty na koturnach-6

Trzecim modelem, który bierzemy na tapetę jest również klasyk do gry w kosza sprzed kilkudziesięciu lat – Top Ten Hi, który w wersji na koturnach będzie się nazywał adidas Top Ten Hi Sleek Up.

W tym przypadku designerzy adidas Originals zdecydowali się raczej na design 'glamour’ niż sportowy, który widzieliśmy wyżej. Stąd złote i srebrne błyszczące elementy butów w postaci trzech pasków po boku czy paneli koło kostki. W jednym przypadku mamy biel ze srebrem, w drugim czerń ze złotem.

adidas Originals i damskie buty na koturnach-7

adidas Originals i damskie buty na koturnach-8

Na koniec prezentujemy buty adidas Honey Up, idealne na te wieczory, w których chciałabyś nadal skorzystać ze sportowych butów, ale zarazem poczuć się ciut wyższa.

Projektanci wykorzystali tu na metaliczny odcień purpury na całej cholewce, srebrne otwory na sznurówki i jasną podeszwę.

adidas Originals i damskie buty na koturnach-9

Część z wymienionych tu butów jest lub będzie dostępna w wybranych salonach adidas Originals a także w ich sklepie internetowym:

Warszawa

  • CH Arkadia – Worldbox
  • CH Złote Tarasy
  • CH Galeria Mokotów

Kraków – Bonarka City Center
Łódź – Manufaktura
Poznań – Stary Browar

adidas Originals i damskie buty na koturnach-10

adidas Originals i damskie buty na koturnach-11

adidas Originals i damskie buty na koturnach-12

Ten post może zawierać linki afiliacyjne.

- Reklama -NIke WyprzedazNIke Wyprzedaz

ZOBACZ NASTĘPNE NEWSY: