- Reklama -NIke Air MaxNIke Air Max
Strona głównaStylSneakersadidas Originals NMD R2 „Footwear White”

adidas Originals NMD R2 „Footwear White”

Interesuje Was model adidas Originals NMD R2 w świetnej kolorystyce? To świetnie się składa, bo w tym newsie skupimy się na zestawieniu barw, funkcjonujących pod nazwą Footwear White i mimo, że tak naprawdę dobór kolorów jest oszczędny to całość prezentuje się bardzo dobrze.

Przede wszystkim mega lekka i przewiewna cholewka wyposażona jest w biel i kolor ten zdecydowanie tutaj dominuje, pokrywając większą część powierzchni, łącznie z bocznymi panelami, językiem czy sznurówkami. Ponadto biel świetnie współgra z czarnymi wstawkami, które umieszczono w okolicy podeszwy i na pięcie.

Natomiast, jeśli chcesz być w posiadaniu butów adidas Originals NMD R2 to koniecznie zajrzyj na oficjalną stronę internetową sklepu HBX. Ponadto polski SneakerStudio również ma ciekawy wybór z linii NMD.

adidas Originals NMD R2 Footwear White1 adidas Originals NMD R2 Footwear White2 adidas Originals NMD R2 Footwear White3 adidas Originals NMD R2 Footwear White4 adidas Originals NMD R2 Footwear White5 adidas Originals NMD R2 Footwear White6

Ten post może zawierać linki afiliacyjne.

- Reklama -Nike Air Force 1
- Reklama -NIke Air Force 1

ZOBACZ NASTĘPNE NEWSY: