- Reklama -NikeNike
Strona głównaStylSneakersadidas Originals prezentuje „mi Star Wars” ZX Flux

adidas Originals prezentuje „mi Star Wars” ZX Flux

Wielokrotnie się o tym rozpisywaliśmy i chyba jest to już znany fakt, że cholewka modelu adidas Originals ZX Flux daje nam naprawdę spore pole do popisu.

Od pierwszego dnia powstania tych butów, projektanci tego niemieckiego brandu wiedzieli jaki potencjał w nich siedzi, serwując nam coraz to nowsze warianty. Zbiegiem czasu uruchomiono opcję mi Zx Flux, gdzie każdy mógł wykazać się swoją twórczością. Dostępne były przeróżne grafiki czy barwy. Wszystko składało się w całość i mieliśmy gotową kolorystykę, którą następnie mogliśmy kupić.

Ale teraz najnowszy update przekroczył nasze najśmielsze oczekiwania, bowiem na kicksy te można nanieść kultowe motywy pochodzące z filmu Star Wars. W sieci można kupić już przykładowe „twory” i trzeba przyznać, że wyglądają one naprawdę dobrze. Zresztą sami się przekonajcie!

adidas-originals-mi-star-wars-zx-flux-01 adidas-originals-mi-star-wars-zx-flux-02 adidas-originals-mi-star-wars-zx-flux-03 adidas-originals-mi-star-wars-zx-flux-04 adidas-originals-mi-star-wars-zx-flux-05 adidas-originals-mi-star-wars-zx-flux-06 adidas-originals-mi-star-wars-zx-flux-07

Ten post może zawierać linki afiliacyjne.

- Reklama -Nike
- Reklama -NIke

ZOBACZ NASTĘPNE NEWSY: