- Reklama -Nike WyprzedazNike Wyprzedaz
Strona głównaLifestyleInneadidas Originals - reprezentuj swoją ekipę

adidas Originals – reprezentuj swoją ekipę

adidas Originals ruszył z nową ciekawą akcją. Jej szczegóły znajdziecie poniżej.

Już 1 września adidas Originals ruszył z otwartą dla wszystkich akcją „all originals represent”. Jeżeli robicie ze swoimi kumplami coś, co wykracza poza przełączanie kanałów telewizyjnych i klikanie w necie, czujcie się zaproszeni.

Na zwycięzców czeka wsparcie od adidas i MTV Polska w realizacji swoich zajawek.

Moda, muzyka, design, sztuka, sport… Nie ma ograniczeń, a jedyny wyznacznik to oryginalność w grupie przyjaciół i znajomych. Promocję projektu wspierają niebanalne i doskonale znane osobowości światowego show-biznesu, mody i sportu: nowa supergwiazda sceny muzycznej Nicki Minaj, raper Big Sean, fenomen koreańskiego popu 2NE1, jeden z najlepszych koszykarzy ligi NBA Derrick Rose oraz ekstrawagancki projektant mody Jeremy Scott.

[youtube 6Svd9Odg-ZU 630]

Cała akcja będzie trwać dwa miesiące, a zasady są banalnie proste. Pierwszego września na stronie internetowej www.adidas.com/represent ruszyła specjalna platforma, gdzie każdy będzie mógł wrzucać swoje filmy, zdjęcia, muzykę i teksty pokazujące pasje i zajawki.

Przez pięć tygodni adidas Originals będzie czekał na Wasze zgłoszenia. To jest czas, w którym możecie pokazać, co was kręci, co Wam i Waszym przyjaciołom daje energii do życia, udowodnić, że macie polot i pasje. Jednocześnie rozpocznie się głosowanie, w którym będzie można lajkować najlepsze ekipy i podpowiedzieć organizatorom, co tak naprawdę jest fajne.

Zgłoszenia można przesyłać do 7 października, głosowanie potrwa jeszcze przez kolejne trzy tygodnie. 1 listopada adidas Originals ogłosi zwycięską ekipę. Do wygrania splendor, sława i zaszczyty, ale przede wszystkim wsparcie od adidas Originals dla najlepszej ekipy oraz możliwość pokazania swojej pasji w MTV Polska.

Ten post może zawierać linki afiliacyjne.

- Reklama -Nike Wyprzedaz
- Reklama -NIke Wyprzedaz

ZOBACZ NASTĘPNE NEWSY: