Firma adidas Originals przedstawiła właśnie w sieci trzy świeże kolorystyki modelu Tubular X Primeknit, które dostępne będą już w przyszłym miesiącu.

Mowa o zestawieniu Core Black, Midnight Navy i Sesame. Zanim przejdziemy do charakterystyki każdej pary, to warto odnotować fakt, że w akcji zobaczymy najwyższej jakości materiały i technologię jak wyżej wspomniany Primeknit czy podeszwa EVA. Dzięki temu stopa ma do czynienia z olbrzymim komfortem.

Natomiast, jeśli chodzi o poszczególne wydania to pierwsze jest typowo minimalistycznym rozwiązaniem, gdzie dominuje czerń, pokrywająca większą część powierzchni. Do tego dochodzi jedynie biała podeszwa. W drugim główną rolę gra odcień morskiego a w trzecim odcień szarości. W zasadzie każda wersja trzyma wysoki poziom i ciężko zdecydować, która jest najlepsza.

Co do dostępności to odwiedźcie oficjalną stronę internetową sklepu asphaltgold. Datę premiery wyznaczono na 7 września.

adidas-originals-tubular-runner-primeknit-2-2 adidas-originals-tubular-runner-primeknit-2-3 adidas-originals-tubular-runner-primeknit-2-4 adidas-originals-tubular-runner-primeknit-2-5 adidas-originals-tubular-runner-primeknit-2-6

Reklama
air jordan