Dawno nie pisaliśmy nic o modelu adidas Originals Tubular X, ale już zmieniamy ten stan rzeczy a sobotni poranek upłynie nam właśnie spod znaku tych butów, gdyż w sieci dostępna jest już świetna kolorystyka, oznaczona jako Red/Black-White.

Natomiast, jeśli chodzi o wygląd tych kicksów to sprawa jest dość prosta, ponieważ większość cholewki pokryta jest przez charakterystyczny odcień czerwieni. Zajmuje ona większość część powierzchni a do tego dochodzi specjalny wzorek umieszczony na toeboxie oraz języku. Uzupełnieniem stawki są czarne sznurówki oraz częściowo biała podeszwa.

Co do dostępności tej parki to koniecznie sprawdźcie oficjalną stronę internetową Sneaker Politics.

Adidas_Tubular_X_Red_WHite_Black_Snreaker_POlitics_Hypebeast_-3 Adidas_Tubular_X_Red_WHite_Black_Snreaker_POlitics_Hypebeast_-4 Adidas_Tubular_X_Red_WHite_Black_Snreaker_POlitics_Hypebeast_-5 Adidas_Tubular_X_Red_WHite_Black_Snreaker_POlitics_Hypebeast_-6 Adidas_Tubular_X_Red_WHite_Black_Snreaker_POlitics_Hypebeast_-8 Adidas_Tubular_X_Red_WHite_Black_Snreaker_POlitics_Hypebeast_-9 Adidas_Tubular_X_Red_WHite_Black_Snreaker_POlitics_Hypebeast_-10 Adidas_Tubular_X_Red_WHite_Black_Snreaker_POlitics_Hypebeast_-11 w

Reklama
air jordan