Wielokrotnie powtarzaliśmy, że na cholewkę modelu adidas Originals ZX Flux można nanieść naprawdę sporo ciekawych motywów i nie tracą one na swojej jakości. Przed Wami kolorystyka oznaczona jako Northem Lights.

Mimo, że sama cholewka opiera się na niebieskiej barwie to całą robotę robi wzór graficzny, przedstawiający las oraz zorze polarną. Efekt jest naprawdę dobry, gdyż do zaprezentowania tego efektu użyto połączenia błękitu z jasną zielenią oraz czernią. Ponadto zabudowaną pietę wyposażono w jasny odcień zieleni a wnętrze, okolice sznurówek z językami i podeszwą, pokryto czernią.

Natomiast, jeśli chcecie być w posiadaniu tych butów to koniecznie sprawdźcie oficjalną stronę internetową Sneaker Politics.

adidas Originals ZX Flux Decon
Northem Lights
Luty 2016

Adidas_ZX_Flux_Decon_Cblack_AQ7507_Sneaker_Politics_Hypebeast-2 Adidas_ZX_Flux_Decon_Cblack_AQ7507_Sneaker_Politics_Hypebeast-3 Adidas_ZX_Flux_Decon_Cblack_AQ7507_Sneaker_Politics_Hypebeast-4 Adidas_ZX_Flux_Decon_Cblack_AQ7507_Sneaker_Politics_Hypebeast-5 Adidas_ZX_Flux_Decon_Cblack_AQ7507_Sneaker_Politics_Hypebeast-6 Adidas_ZX_Flux_Decon_Cblack_AQ7507_Sneaker_Politics_Hypebeast-7

Reklama
air jordan