Przed nami kolejne naładowane technologią buty ze stajni adidas Originals. Tym razem mowa o ZX Flux w wydaniu Decon i kolorystyce oznaczonej jako Yellow/Green. Dlatego też cholewkę tworzą takie kolory jak połączenie zieleni z odcieniem żółtego a do tego dochodzi jeszcze niebieski. Uzupełnieniem stawki jest biała podeszwa.

Warto również dodać, że do produkcji użyto wysokiej jakości materiałów. Powierzchnia pokryta jest wzorem, imitującym skórę węża. Co więcej, buty dodatkowo świecą, dlatego jeśli chcecie być w ich posiadaniu to koniecznie sprawdźcie oficjalną stronę internetową sklepu Sneaker Politics i pobierzcie dla siebie parę.

adidas Originals ZX Flux Decon
Yellow/Green
Luty 2016

Adidas_Flux_Decon_Xeno_Green_Snake_Glow_All_Star_Game_NBA_Sneaker_POlitics_Hypebeast_5 Adidas_Flux_Decon_Xeno_Green_Snake_Glow_All_Star_Game_NBA_Sneaker_POlitics_Hypebeast_6 Adidas_Flux_Decon_Xeno_Green_Snake_Glow_All_Star_Game_NBA_Sneaker_POlitics_Hypebeast_7 Adidas_Flux_Decon_Xeno_Green_Snake_Glow_All_Star_Game_NBA_Sneaker_POlitics_Hypebeast_8 Adidas_Flux_Decon_Xeno_Green_Snake_Glow_All_Star_Game_NBA_Sneaker_POlitics_Hypebeast_9 Adidas_Flux_Decon_Xeno_Green_Snake_Glow_All_Star_Game_NBA_Sneaker_POlitics_Hypebeast_10

Reklama
air jordan