- Reklama -NikeNike
Strona głównaStylSneakersadidas Originals ZX Flux „Multicolor”

adidas Originals ZX Flux „Multicolor”

Teraz mamy news skierowany do wszystkich miłośników butów, obok których ciężko przejść obojętnie. Mianowicie projektanci firmy adidas Originals, zaprezentowali właśnie świeżą kolorystykę modelu ZX Flux. Całość oznaczona jest jako Multicolor, także już po samym tytule możecie się zorientować, że będziemy mieli do czynienia z niezłym miksem!

Przede wszystkim wyżej wspomniany miks, umieszczony jest na czubkach i toeboxie. Motyw ten wygląda jakby na powierzchnię butów naniesiono plamy. Dostępne kolory to zieleń, niebieski, czerwony czy różowy. Oprócz tego w akcji zobaczymy odcień szarości, która dominuje i świetnie współgra z tym wzorem oraz białymi akcentami w postaci sznurówek i klasycznych już trzech pasków.

Poniższe wydanie jest do zgarnięcia na oficjalnej stronie internetowej sklepu The Good Will Out.

adidas Originals ZX Flux
Multicolor
B33497
Maj 2015

adidas_zx_flux_ftwr_white_mgh_solid_grey_b34497_1 adidas_zx_flux_ftwr_white_mgh_solid_grey_b34497_2 adidas_zx_flux_ftwr_white_mgh_solid_grey_b34497_3 adidas_zx_flux_ftwr_white_mgh_solid_grey_b34497_5 adidas_zx_flux_ftwr_white_mgh_solid_grey_b34497_4 adidas_zx_flux_ftwr_white_mgh_solid_grey_b34497_on_feet_3

Ten post może zawierać linki afiliacyjne.

- Reklama -Nike
- Reklama -NIke

ZOBACZ NASTĘPNE NEWSY: