Ponownie jesteśmy przy stosunkowo świeżym modelu ze stajni adidas Originals. Mowa o butach ZX Flux Plus, gdzie mimo wszystko bryła aż tak się nie zmieniła.

Ale po sprawdzeniu załączonych fotografii, trzeba przyznać, że zrezygnowano m.in. z klasycznych trzech pasków, które wcześniej były umieszczone na bocznych panelach. Również zabudowana pięta jest inna. Z tyłu widnieje branding a dodatkowo od niej wychodzi specjalny pasek na sznurowadła.

Dzisiejsza kolorystyka jest dość prosta. Oznaczono ją jako Black/Grey-Blue, gdzie większą część powierzchni zajmuje niecodzienny odcień niebieskiego. Umieszczono go na przodzie. Do tego dochodzi czarna podeszwa i sznurówki. Uzupełnieniem stawki są paski, które możemy zobaczyć z tyłu kicksów – tworzy je mieszanka błękitu i turkusu.

Natomiast, jeśli chodzi o dostępność to wszystkich zainteresowanych odsyłamy na oficjalną stronę internetową FootLocker.

adidas-zx-flux-plus-foot-locker01 adidas-zx-flux-plus-foot-locker04 adidas-zx-flux-plus-foot-locker06 adidas-zx-flux-plus-foot-locker08 adidas-zx-flux-plus-foot-locker09 adidas-zx-flux-plus-foot-locker11 adidas-zx-flux-plus-foot-locker12 adidas-zx-flux-plus-foot-locker22

Reklama
air jordan