Jak widać projektanci adidas Originals cały czas siedzą i wymyślają coraz to nowsze motywy związane modelem ZX Flux. Efektem takich działań jak świeże wydanie tych butów, przy których widnieje dodatkowe oznaczenie w pustaci słowa Plus.

Mamy zatem do czynienia z adidas Originals ZX Flux Plus. Od razu widać, że sama bryła jakoś specjalnie się nie zmieniła. Natomiast zrezygnowano m.in. z klasycznych trzech pasków, które wcześniej były umieszczone na bocznych panelach. Również zabudowana pięta jest inna. Od niej wychodzi, także specjalny pasek na sznurowadła.

Poniższa kolorystyka otrzymała miano Navy/White. W akcji zobaczymy mieszankę granatu z czernią. Do tego dochodzą niewielkie purpurowe akcenty a uzupełnieniem stawki jest biała podeszwa.

Jeśli jesteście zainteresowani tym wariantem to zgarniecie go m.in. na oficjalnej stronie internetowej Sneaker Politics.

adidas Originals ZX Flux Plus
Navy/White
Grudzień 2015

Adidas_ZX_Flux_Plus_Sneaker_Politics_Hypebeast_2 Adidas_ZX_Flux_Plus_Sneaker_Politics_Hypebeast_4 Adidas_ZX_Flux_Plus_Sneaker_Politics_Hypebeast_5 Adidas_ZX_Flux_Plus_Sneaker_Politics_Hypebeast_6 Adidas_ZX_Flux_Plus_Sneaker_Politics_Hypebeast_7 Adidas_ZX_Flux_Plus_Sneaker_Politics_Hypebeast_8

Reklama
air jordan