Przed nami kolejne damskie wydanie modelu adidas Originals ZX Flux, oznaczone w tym przypadku jako Core Black/White-Black. Gdy sprawdzimy poniższe zdjęcia to wydaje nam się, że spokojnie można powiedzieć, że jest to kolejny dowód na to, że cholewka tych butów może nam sporo zaoferować.

Sam tytuł powyższego zestawienia barw nie wiele nam mówi, bowiem praktycznie cała powierzchnia pokryta jest interesującą grafiką, na której widać m.in. kwiaty. Tworzą ją takie kolory jak odcień zieleni, czerwień i czerń. Do tego dochodzą jedynie białe akcenty w postaci sznurówek, podeszwy i klasycznych trzech pasków, które zdecydowanie wyróżniają się na tle tego wzoru.

Natomiast, jeśli chodzi o dostępność tych kicksów to już teraz możecie je pobrać w wybranych sklepach jak np. Asphaltgold czy Brutal Zapas.

adidas Originals ZX Flux W
Core Black/White-Black
B25484
Maj 2015

zapatilla_adidas_zx_flux_w_b25484_botines_negro_farm_brutalzapas_2_l zapatilla_adidas_zx_flux_w_b25484_botines_negro_farm_brutalzapas_3_l zapatilla_adidas_zx_flux_w_b25484_botines_negro_farm_brutalzapas_4_l-1 zapatilla_adidas_zx_flux_w_b25484_botines_negro_farm_brutalzapas_5_l-1 zapatilla_adidas_zx_flux_w_b25484_botines_negro_farm_brutalzapas_6_l

Reklama
air jordan