- Reklama -NIkeNIke

adidas prezentuje nowe SC Premiere oraz AR Trainer

adidas Originals ponownie sięga po inspiracje do swojego bogatego archiwum i zagląda do działu z butami do tenisa z lat ’80 i ’90. Co dały te wizyty i co to oznacza dla nas? Ano to, że w sezonie letnim bieżącego roku na sklepowych półkach oznaczonych Trzema Paskami zobaczymy dwa nowe modele butów: adidas SC Premiere oraz AR Trainer.

Model adidas AR Trainer to nowa reinterpretacja butów ASC Trainer z 1988 roku. Wariant ten charakteryzuje się wielopanelową konstrukcją i estetyką tenisówek z lat ’80. Kolejnym ukłonem w stronę ówczesnych lat jest podeszwa, która miała być zdatna do wielu różnych sportów i potrzeb. Na boku widnieje logo Trefoil, natomiast na pięcie pojawia się napis adidas.

Z kolei adidas SC Premiere opierają się na designie butów tenisowych z ostatnich kilkudziesięciu lat. Są nową odsłoną prostego i wyrazistego tenisowego stylu i definiują go na nowo przy pomocy falistego panelowego designu. Buty są wykonane ze skóry i spokojnie osadzone na gumowej białawej podeszwie środkowej. Opisywany model wykończony jest czarną kontrastową zapiętką, a na boku widnieje logotyp z trójlistną koniczyną.

Widoczne tu buty adidas SC Premiere oraz AR Trainer pojawią się w sklepie pod tym linkiem już 24 stycznia.

adidas SC Premiere oraz AR Trainer 1 adidas SC Premiere oraz AR Trainer 2 adidas SC Premiere oraz AR Trainer 3 adidas SC Premiere oraz AR Trainer 4 adidas SC Premiere oraz AR Trainer 5 adidas SC Premiere oraz AR Trainer 6

Ten post może zawierać linki afiliacyjne.

- Reklama -NIkeNIke

ZOBACZ NASTĘPNE NEWSY: