- Reklama -NikeNike

Zobacz jak wygląda całkiem nowy model adidas Deerupt

Marka adidas Originals otwiera sezon wiosenny w najlepszy możliwy sposób, czyli przedstawia światu swój całkiem nowy i świeży model butów – adidas Deerupt. To właśnie on będzie bohaterem poniższego wpisu. Zobaczysz tu jego zdjęcia oraz dowiesz się, w którym sklepie kupisz wersję dla siebie.

Pierwsze co się rzuca w oczy w świeżych adidas Deerupt to fakt, że zostały zdominowane przez siateczkę. To ona rozdaje tu karty i jest elementem charakterystycznym, który wyróżnia ten projekt na tle innych dostępnych na rynku. To może być mocny atut tego modelu, ponieważ nie znajdziemy niczego podobnego w innych wariantach czy modelach.

Projektanci spod znaku trójlistnej koniczyny świadomie rezygnują z trzech pasków, a wszystko to na rzecz prostego konceptu opartego na mocnych kolorach i charakterystycznym elemencie, czyli wspomnianej wyżej siateczki, która została wykorzystana zarówno na cholewce jak i na podeszwie.

Podobnie jak to było przy rozchwytywanych adidas NMD tak i tu designerzy sięgnęli do bogatego dziedzictwa marki. Charakterystyczna siatka występowała już w podeszwach butów biegowych z przełomu lat 70 i 80. Była chociażby znakiem rozpoznawczym modelu Marathon Training. Teraz została zaadaptowana i wykorzystana w nowoczesny sposób, co oczywiście przykuwa uwagę innych.

Teraz pojawia się pytanie – gdzie kupić lub w którym sklepie znajdę nowe adidas Deerupt? Już spieszę z podpowiedziami. Najlepiej zajrzeć u źródła, czyli w oficjalnym sklepie internetowym adidas. Tam mamy największy wybór jak i rozmiarów tak i kolorystyk. Sprawdź czy jest jeszcze Twój rozmiar!

PRZEJDŹ DO SKLEPU

https://www.youtube.com/watch?v=W7BVi_EtbLM

adidas Deerupt 1 adidas Deerupt 2 adidas Deerupt 3 adidas Deerupt 4 adidas Deerupt 5

 

PRZEJDŹ DO SKLEPU

Ten post może zawierać linki afiliacyjne.

- Reklama -NikeNike

ZOBACZ NASTĘPNE NEWSY: