- Reklama -NikeNike
Strona głównaStylSportswearadidas rusza z promocją kolekcji „Football x Paul Pogba”

adidas rusza z promocją kolekcji „Football x Paul Pogba”

Pod koniec stycznia tego roku wspominaliśmy o tym, że jeden z najlepszych pomocników na świecie, zawodnik Manchesteru United Paul Pogba spełnia się nie tylko na boisku, ale w branży modowej. Wszystko za sprawą własnej linii odzieżowej, która powstała dzięki współpracy z niemiecką marką adidas. Dzisiaj natomiast mamy dla Was świetną wiadomość, bowiem brand ten ruszył właśnie z promocją drugiego zestawu odzieżowego, który otrzymał następująca nazwę Football x Paul Pogba.

W tym przypadku w akcji zobaczymy stonowane, szare koszulki i czapki z daszkiem. Nie zabraknie srebrnej kurtki, która zdecydowanie rzuca się w oczy. Do tego dochodzi longsleeve i bardzo dobrze prezentujące się obuwie PP ACE 17+, wyposażone w technologię BOOST.

Całość już wkrótce na oficjalnej stronie adidas.pl.

adidas rusza z promocja kolekcji Football x Paul Pogba1 adidas rusza z promocja kolekcji Football x Paul Pogba2 adidas rusza z promocja kolekcji Football x Paul Pogba3 adidas rusza z promocja kolekcji Football x Paul Pogba4 adidas rusza z promocja kolekcji Football x Paul Pogba5 adidas rusza z promocja kolekcji Football x Paul Pogba6

Ten post może zawierać linki afiliacyjne.

- Reklama -Nike
- Reklama -NIke

ZOBACZ NASTĘPNE NEWSY: