- Reklama -NikeNike
Strona głównaStylStreetwearadidas Skateboarding i Bonethrower stworzyli psychodeliczną kolekcję!

adidas Skateboarding i Bonethrower stworzyli psychodeliczną kolekcję!

Nie jest to naszym zdaniem typowa współpraca niemieckiej firmy adidas i jej linii Skateboarding. Mianowicie chodzi o połączenie sił z niezwykle charakterystycznym artystą Bonethrower, który na co dzień obraca się w psychodelicznych klimatach a jego korzenie sięgają jazdy na desce i motywów DIY (Do It Yourself).

Nic więc dziwnego, że mamy do czynienia z naprawdę porąbaną atmosferą. Wystarczy zerknąć na ciuchy a dokładnie na grafiki, które przyszykował dla nas Bonethrower wraz z adidasem. Motyw z ogromnym pająkiem naniesiono na dresową bluzę, którą dodatkowo wyposażono w czerwone linie, które są świetnym uzupełnieniem całości. Natomiast wzór przedstawiający stwora z trzema oczami, umieszczono na białym longsleeve. Wspomniany potwór widnieje także na czapce z daszkiem i co ciekawe, butach.

Całość została okraszona skateboardingowym lookbookiem w formie zdjęć, który w świetny sposób ukazuje poszczególne elementy. Uzupełnieniem stawki jest video-zajawka. Natomiast, jeśli chodzi o dostępność tej kolekcji odzieżowej to datę premiery wyznaczono na 5 sierpnia. W tym czasie przeglądajcie wszystkie dobre sklepy, które w swoim asortymencie posiadają produkty adidas Skateboarding.

[youtube sDtbnYgnlHk 750 650]

adidas Skateboarding i Bonethrower stworzyli psychodeliczna kolekcje1 adidas Skateboarding i Bonethrower stworzyli psychodeliczna kolekcje2 adidas Skateboarding i Bonethrower stworzyli psychodeliczna kolekcje3 adidas Skateboarding i Bonethrower stworzyli psychodeliczna kolekcje4 adidas Skateboarding i Bonethrower stworzyli psychodeliczna kolekcje5 adidas Skateboarding i Bonethrower stworzyli psychodeliczna kolekcje6

Ten post może zawierać linki afiliacyjne.

- Reklama -Nike
- Reklama -NIke

ZOBACZ NASTĘPNE NEWSY: