- Reklama -NIkeNIke

Oto nowy zestaw adidas Superstar Laceless „From the courts to the streets”

Podczas tegorocznych obchodów 50 lecia butów adidas Superstar niemiecka marka spod znaku Trzech Pasków na początku roku oddała hołd Run DMC. Na sklepowych półkach pojawiło się specjalne wydanie butów w wersji Laceless, czyli bez klasycznego sznurowania. Dziś otrzymujemy kontynuację tej myśli w postaci nowego zestawu „From the courts to the streets”, z którym Was zapoznamy poprzez ten wpis.

Ogólny zamysł jest taki, że z butów wyciągnięto sznurowanie i zamontowano odpowiednio zmodyfikowany język, który został dodatkowo wypchany pianką. Dzięki temu zabiegowi możemy nosić koszykarskie klasyki bez wiązania, tak jak kiedyś nosili je Run, D.M.C. czy Jam Master Jay.

Do wyboru mamy dwa warianty kolorystyczne. W pierwszym bazą jest kolor biały uzupełniony o niebieski język i trzy paski na boku, jak również o neonowo zielone akcenty jak zapiętka czy spód białej podeszwy. Z kolei wariant numer dwa zdominowany jest przez czerń, której towarzyszą akcenty w kolorze pomarańczowym. Mowa tu o języku, zapiętce, a także trzech paskach i spodzie podeszwy. Kropką nad i wydaje się być złoty napis z nazwą modelu umieszczony w bocznych sektorach buta. Dodatkowym smaczkiem jest wrzucenie na wspomniany wyżej język napisów „From the courts” wlewym bucie i „To the streets” w prawym. Zresztą obadajcie poniższe fotografie.

Jeśli chodzi o dostępność butów adidas Superstar Laceless „From the courts to the streets” to najlepiej szukać z czasem u źródła, czyli w internetowym sklepie adidas.

adidas Superstar Laceless From the courts to the streets White 1 adidas Superstar Laceless From the courts to the streets White 2 adidas Superstar Laceless From the courts to the streets White 3 adidas Superstar Laceless From the courts to the streets White 4 adidas Superstar Laceless From the courts to the streets Black 1 adidas Superstar Laceless From the courts to the streets Black 2 adidas Superstar Laceless From the courts to the streets Black 3 adidas Superstar Laceless From the courts to the streets Black 4 adidas Superstar Laceless From the courts to the streets Black 5

Ten post może zawierać linki afiliacyjne.

- Reklama -NIkeNIke

ZOBACZ NASTĘPNE NEWSY: