Rok 2017 minął pod znakiem niesamowitej podeszwy Boost. To ona na swoim grzbiecie nosiła takie bestsellery roku jak NMD, Ultra Boost, również w wersji Uncaged oraz wszelkie Yeezy. No, ale co dalej?

Niemiecki brand adidas Originals już ma coś w zanadrzu – Iniki Runner Boost, które widzicie poniżej. Na Hawajach Iniki oznacza ostre, przenikliwe wichury, jak huragan.  Oznacza to także uderzenie czy rozerwanie, jak po miłosnym zawodzie. Ciekawy tok myślenia jeśli chodzi o dobór nazwy dla tych biegówkach inspirowanych wzornictwem lat ’70. Siateczkowa cholewka zostaje otoczona na przodzie i na tyle zamszem i postawiona na wyżej wspomnianej podeszwie Boost. Po boku znajdziemy rzecz jasna trzy paski, a na tyle skórzaną zapiętkę.

Na pierwszy ogień w sklepie adidas Originals pojawi się pięć wersji kolorystycznych butów adidas Iniki Runner Boost: szara, kremowa, a także bordowa, czerwona oraz granatowa. W Stanach ich cena sięga poziomu $120 USD.

adidas szykuje sie do premiery modelu Iniki Runner Boost-1 adidas szykuje sie do premiery modelu Iniki Runner Boost-3 adidas szykuje sie do premiery modelu Iniki Runner Boost-4 adidas szykuje sie do premiery modelu Iniki Runner Boost-5

Reklama
air jordan