- Reklama -NikeNike
Strona głównaStylSneakersSzykujcie się na premierę drukowanych adidas Ultra 4D w wersji „Triple White”

Szykujcie się na premierę drukowanych adidas Ultra 4D w wersji „Triple White”

Wojna technologiczna trwa w najlepsze, a jednym z kierunków, w którym podążają firmy jest technologia drukowania 4D. W tym temacie prym wiedzie ekipa spod znaku Trzech Pasków. Ich kolejną świeżą propozycją są buty adidas Ultra 4D, które już niedługo pojawią się w sprzedaży w wersji „Triple White”.

Cholewka nadchodzącego modelu została zaczerpnięta z modelu, który przedstawił masom niesamowicie wygodną piankę Boost. Konstrukcja będzie oparta na przędzy Primeknit i przyjmie najlepszy wzór w całej linii Ultra Boost, która w tym roku obchodzi swoje 5-lecie. Tyle, że tym razem wspomnianą wcześniej piankę zastąpiono podeszwą wydrukowaną w drukarkach 3D. Oczywiście wszystko oparte jest na odpowiednich badaniach i testach, by konstrukcja była odpowiednio amortyzująca, wygodna i spełniała swoje najważniejsze role. Górne partie buta będą w kremowej bieli, z kolei podeszwa w delikatnie pożółkłej bieli została dopełniona czarną warstwą od spodu.

Szczegóły premiery butów nie zostały jeszcze ujawnione, ale bohater tego wpisu powinien pojawić się w sklepie pod tym linkiem w ciągu najbliższych tygodni.

adidas Ultra 4D „Triple White”
Core White / Core White – Core White
FX4089
Zima 2020

adidas Ultra 4D triple white FX4089 1 adidas Ultra 4D triple white FX4089 2 adidas Ultra 4D triple white FX4089 3 adidas Ultra 4D triple white FX4089 4 adidas Ultra 4D triple white FX4089 5 adidas Ultra 4D triple white FX4089 6 adidas Ultra 4D triple white FX4089 7

Ten post może zawierać linki afiliacyjne.

- Reklama -Nike
- Reklama -NIke

ZOBACZ NASTĘPNE NEWSY: