- Reklama -NIkeNIke

adidas Ultra Boost 19 w kolorystyce jak z kolaboracji z Undefeated

Buty adidas Ultra Boost 19 zadebiutowały na rynku zaledwie kilka miesięcy temu (przeczytaj wszystko co musisz o nich wiedzieć), ale zdążył pojawić się w kilku bardzo ciekawych kolorystykach, a ta poniższa zdaje się być tą najlepszą.

Patrząc na szybko na załączone zdjęcia można pomyśleć, że designerzy z Herzogenaurach mogli współpracować z Undefeated, ale nic bardziej mylnego! To co widzicie jest ich własnego projektu.

Cholewka tkana z przędzy Primeknit jest zabarwiona w dolnych partiach na zgniłą, militarną zieleń, natomiast góra cholewki to kolor kremowy. W kolorze wojskowej zieleni jest również ultrawygodna i amortyzująca podeszwa Boost, na której spodzie przymocowano czarną gumę Continental. W kolorze czarnym jest również stabilizator pięty oraz trzy paski na bocznej kremowej klatce. Kropką nad i zdaje się być pomarańczowa wyściółka.

Buty pojawią się w internetowym sklepie adidas pod tym linkiem już 1 sierpnia.

adidas Ultra Boost 19
Active Maroon / Maroon – Core Black
G27510
1 Sierpień 2019

adidas Ultra Boost 19 Active Maroon Maroon Core Black G27510 0 adidas Ultra Boost 19 Active Maroon Maroon Core Black G27510 1 adidas Ultra Boost 19 Active Maroon Maroon Core Black G27510 2 adidas Ultra Boost 19 Active Maroon Maroon Core Black G27510 3

Ten post może zawierać linki afiliacyjne.

- Reklama -NIkeNIke

ZOBACZ NASTĘPNE NEWSY: