- Reklama -NIkeNIke

adidas Ultra Boost ATR Mid „Trace Green”

Specjalnie na potrzeby sezonu jesiennego zostanie wprowadzony na rynek nowy model adidas Ultra Boost ATR Mid. Jedną z wersji, którą będziemy mogli kupić jest poniżej prezentowany wariant zatytułowany Trace Green.

Konstrukcja buta nadal wykonana jest z przędzy Primeknie, tyle że tym razem cholewka sięga do kostki i wykończona jest specjalnym ściągaczem. Również język został mocno przedłużony w porównaniu do normalnego wydania tegoż modelu. Dochodzi do tego boczna klatka wyglądająca jak część cholewki, skórzane oczka na sznurówki oraz kontrastowy czarny stabilizator pięty. Wspomniana cholewka jest zabarwiona w różnych odcieniach zieleni i beżu. Całość postawiono rzecz jasna podeszwie Boost, ale jej spód został zmieniony. Przygotowano go na trudniejsze warunki, bieżnik jest głębszy i bardziej wytrzymały.

Widoczne tu buty adidas Ultra Boost ATR Mid „Trace Green” powinny już niedługo pojawić się w internetowym sklepie pod tym linkiem.

adidas Ultra Boost ATR Mid Trace Green-1 adidas Ultra Boost ATR Mid Trace Green-2 adidas Ultra Boost ATR Mid Trace Green-3 adidas Ultra Boost ATR Mid Trace Green-4

 

Ten post może zawierać linki afiliacyjne.

- Reklama -NIkeNIke

ZOBACZ NASTĘPNE NEWSY: