- Reklama -NikeNike
Strona głównaStylSneakersadidas Ultra Boost Laceless „Footwear White”

adidas Ultra Boost Laceless „Footwear White”

Po kilku zajawkach oraz zapowiedziach w końcu możemy Wam przedstawić efekt finalny i podać datę oraz link, gdzie odbędzie się premiera butów adidas Ultra Boost Laceless. Na pierwszy ogień idzie wariant Footwear White / Talc.

But rzecz jasna stoi na podeszwie Boost, więc o wygodę nie musicie się martwić. Zabarwiono ją na kolor biały, również na spodzie. Przejdźmy następnie do cholewki, która jest inna niż ta, do której się przyzwyczailiśmy w ostatnich latach. Po pierwsze brakuje tu bocznej klatki z trzema paskami. Po drugie nie ma tu wiązania, jest to chyba najważniejsza kwestia tego wariantu. W zamian zamontowano swego rodzaju ściągacze, których zadaniem jest trzymanie stopy. Na bokach oraz na górze widzimy poprzeczne cienkie paski. Na koniec warto jeszcze wspomnieć, że kołnierz jest tu również nowy i sięga ciut wyżej niż zazwyczaj. No i brakuje jeszcze osobnego języka, a całość wykonana z przędzy Primeknit przypomina skarpetę. Wszystkie wspomniane elementy, łącznie ze stabilizatorem pięty zabarwiono na kolor biały.

Widoczne tu buty adidas Ultra Boost Laceless „Footwear White” już za kilka chwil pojawią się w sklepie pod tym linkiem. Ich cena będzie wynosiła 849 zł.

adidas Ultra Boost Laceless Footwear White-1 adidas Ultra Boost Laceless Footwear White-2 adidas Ultra Boost Laceless Footwear White-3 adidas Ultra Boost Laceless Footwear White-5 adidas Ultra Boost Laceless Footwear White-6 adidas Ultra Boost Laceless Footwear White-7 adidas Ultra Boost Laceless Footwear White-8 adidas Ultra Boost Laceless Footwear White-9

photo Dominik Schulte

Ten post może zawierać linki afiliacyjne.

- Reklama -Nike
- Reklama -NIke

ZOBACZ NASTĘPNE NEWSY: