- Reklama -NIkeNIke

adidas przywraca pierwszą oryginalną wersję butów Ultra Boost

Kiedy w 2015 roku na sklepowych półkach zadebiutowały buty adidas Ultra Boost sneakersowy świat dla Trzech Pasków nabrał nowych kolorów. Teraz powraca w swojej oryginalnej formie sprzed lat.

Ten wyjątkowy wyczynowy i biegowy model ze stajni adidasa został przywitany przez świat streetwearu i mody z ogromnym entuzjazmem. Stało się to jednak dopiero po tym jak Kanye West wystąpił w tym modelu podczas przerwy w meczu NBA. Po tym już nic nie wyglądało tak samo. Rynek oszalał na punkcie butów na podeszwach Boost, a niemiecka maka rozpędziła swoją maszynę do tego stopnia, że wyprzedziła ona Jordan Brand!

Ekipa designerów z Herzogenaurach zdecydowała się na ruch, który sprawił że fani butów Ultra Boost już zacierają ręce (a ich portfele płaczą). Już w grudniu będziemy mogli zakupić wariant taki sam jak wyszedł w 2015 roku. Mamy zatem cholewkę z przędzy Primeknit w kolorze czarnym, a sposób jej tkania jest taki jak w pierwszym wydaniu. Czarna boczna klatka z trzema paskami oraz fioletowo granatowy stabilizator pięty zamykają temat górnej partii buta. Całość spoczywa rzecz jasna na podeszwie Boost, którą mamy w bieli, a od spodu pojawia się czarna podeszwa z gumy Continental.

Zatem kiedy i gdzie kupić adidas Ultra Boost OG? I jaka będzie ich cena? Już spieszymy z informacjami. Szykujcie kwotę 749 zł, którą wydacie już 1 grudnia w sklepie pod tym linkiem. To właśnie tam odbędzie się premiera internetowa.

adidas Ultra Boost OG Black G28319 1 adidas Ultra Boost OG Black G28319 2 adidas Ultra Boost OG Black G28319 3

LINK DO SKLEPU

Ten post może zawierać linki afiliacyjne.

- Reklama -NIkeNIke

ZOBACZ NASTĘPNE NEWSY: