Olimpiada w Brazylii coraz bliżej, więc powoli możemy się wszyscy szykować na tematyczne zestawy i projekty. Jednym z nich może być poniższy zestaw butów Ultra Boost od niemieckiej marki adidas.

Model stojący na najlepszej obecnie podeszwie, najbardziej zaawansowanej technologicznie i najwygodniejszej, został wykonany z w technologii Primeknit. Lekka i przewiewna cholewka przyjmuje kolor czarny oraz czarno szary w drugim przypadku. Jednak najważniejsze dzieje się na stabilizatorze pięty, który odpowiednio jest złoty oraz srebrny. Podobno motyw ten odnosi się do olimpijskich medali. Czekamy jeszcze na brąz.

Konkretów co do premiery poniższych butów adidas Ultra Boost jeszcze nie znamy, ale jak tylko się czegoś dowiemy to od razu damy znać.

adidas Ultra Boost Olympic Medals Pack (2016)-1 adidas Ultra Boost Olympic Medals Pack (2016)-2 adidas Ultra Boost Olympic Medals Pack (2016)-3 adidas Ultra Boost Olympic Medals Pack (2016)-4 adidas Ultra Boost Olympic Medals Pack (2016)-5 adidas Ultra Boost Olympic Medals Pack (2016)-6

via kaiweikaiwei
Reklama
air jordan