Już jutro jest ten dzień, w którym portfele będą prosić o litość, a przelewy będą szły lawinowo. To właśnie jutro jest kolejna premiera nowej partii butów adidas Ultra Boost Uncaged. Jedną z nowości, która pojawi się na sklepowych półkach będzie poniższy wariant Trace Cargo / Linen Khaki.

Cholewka wykonana z przędzy Primeknit została wykonana w odcieniach koloru khaki, czyli rządzi tu odcień beżowy. W jednolitym kolorze jest jedynie kołnierz oraz stabilizator pięty. Jak w każdych Ultra Boostach najważniejszym elementem jest podeszwa, ale zazwyczaj było to ze względu na wygodę. Dziś jednak pierwszoplanową rolę odgrywa jej kolor, który od razu rzuca się w oczy. Mamy ją w jaskrawym odcieniu pomarańczu, przy spód pozostał beżowy.

Podobnie jak cala reszta kolorystyk tak i te adidas Ultra Boost Uncaged pojawią się 30 listopada w sklepie pod tym linkiem.

adidas Ultra Boost Uncaged Trace Cargo-Linen Khaki-1 adidas Ultra Boost Uncaged Trace Cargo-Linen Khaki-3 adidas Ultra Boost Uncaged Trace Cargo-Linen Khaki-4 adidas Ultra Boost Uncaged Trace Cargo-Linen Khaki-5

Reklama
air jordan