- Reklama -Air Jordan 1Air Jordan 1

adidas wchodzi w Metaverse nowymi kolaboracyjnymi projektami

adidas wchodzi w świat wirtualny i Metaverse poprzez nowe kolaboracyjne projekty, w których partnerami były: Bored Ape Yacht Club, Pixel Vault’s Punks Comic oraz Gmoney.

Pomimo tego, że szczegóły tego przedsięwzięcia wciąż są owiane tajemnicą, zwiastun przedstawia jedną z charakterystycznych małp BAYC w bluzie dresowej adidasa i z logo wszystkich czterech zaangażowanych stron. Takie wejście i partnerzy stawiają niemieckiego giganta kilka kilka kroków przed resztą konkurentów. Gdy tylko zostaną wybite NFT z Bored Yacht Club z adidasem, Nike będzie trudno prześcignąć swojego największego konkurenta.

„Ten jesieni adidas, znany z zamiłowania do niewiarygodnie oryginalnych pomysłów, staje na granicy krainy kreatywności: Metaverse.

Świata równoległe do naszego, stworzonego przez przez kierujących się najbardziej aktualnymi wartościami młodych ludzi z mało znanych lokalizacji.

Jaki jest nasz cel? Chcemy, żeby wszystkim, którzy trafili do tego świata, wspaniale się powodziło. Bo jego najbardziej kreatywni mieszkańcy są bardzo ambitni.

Metaverse to miejsce, w którym każdy może prezentować swoje najbardziej oryginalne pomysły i być w 100% sobą w absolutnie dowolny sposób.

Dzięki technologii blockchain ci pionierzy mogą być właścicielami swojej twórczości.”

Kilka dni temu każda ze stron tego przedsięwzięcia udostępniła zdjęcia z tej współpracy. Jednak nie podano żadnych dalszych szczegółów na temat tego, czego można się spodziewać po tej kolaboracji.

adidas bored ape yacht club indigo herz 8774 nft
adidas x Bored Ape Yacht Club – Indigo Herz 8774 -NFT
adidas gmoney nft
adidas x GMoney – NFT
adidas punks comic courtney nft
adidas x Punks Comic Courtney – NFT
- Reklama -Air Jordan 5Air Jordan 5

ZOBACZ NASTĘPNE NEWSY: