- Reklama -NikeNike
Strona głównaStylSneakersadidas x C.P. Company - zdjęcia ze zbliżającej się kolaboracji

adidas x C.P. Company – zdjęcia ze zbliżającej się kolaboracji

Niemiecka firma adidas postanowiła nawiązać współpracę z włoskim producentem nakrycia wierzchniego C.P. Company. Dzięki magazynowi Hypebeast oraz fotografowi Eddiemu Lee, możemy sprawdzić zdjęcia, prezentujące nam efekty pracy tych dwóch instytucji.

Z racji, że C.P. Company specjalizuje się w produkcji różnego rodzaju kurtek, oczywiście postawiono na ten element garderoby. W akcji zobaczymy świetnie skrojoną, porządną kurtkę. Jest ona dostępna w czerwonym wariancie. Na przodzie widnieją cztery kieszonki, bowiem jedna z nich (ta umieszczona na górze, w okolicy klatki piersiowej) jest podwójna. Warto również zwrócić uwagę na świetny patent, związany z kapturem, który wyposażony jest w gogle i daszek, dając nam tak naprawdę maskę, chroniącą przed gorszymi warunkami pogodowymi jak wiatr czy deszcz i deszcz ze śniegiem. Oprócz tego na fotografiach widać jeszcze obuwie. Tutaj pałeczkę przejęli projektanci adidas, stawiające na model Kamanda, o którym zrobiło się ostatnio głośno w wyniku współpracy tego brandu z serią Dragon Ball Z a buty adidas Kamanda, przedstawiają Majin Buu.

Natomiast, jeśli chodzi o oficjalną datę premiery kolaboracji na linii adidas x C.P. Company to jeszcze nie znamy dokładnego dnia, ale na bieżąco sprawdzajcie naszą stronę, bowiem jak tylko coś więcej pojawi się na ten temat to na pewny damy Wam znać.

adidas x C.P. Company zdjecia ze zblizajacej sie kolaboracji1 adidas x C.P. Company zdjecia ze zblizajacej sie kolaboracji2 adidas x C.P. Company zdjecia ze zblizajacej sie kolaboracji3 adidas x C.P. Company zdjecia ze zblizajacej sie kolaboracji4 adidas x C.P. Company zdjecia ze zblizajacej sie kolaboracji5 adidas x C.P. Company zdjecia ze zblizajacej sie kolaboracji6 adidas x C.P. Company zdjecia ze zblizajacej sie kolaboracji7 adidas x C.P. Company zdjecia ze zblizajacej sie kolaboracji8 adidas x C.P. Company zdjecia ze zblizajacej sie kolaboracji9 adidas x C.P. Company zdjecia ze zblizajacej sie kolaboracji10

Ten post może zawierać linki afiliacyjne.

- Reklama -Nike
- Reklama -NIke

ZOBACZ NASTĘPNE NEWSY: