- Reklama -NikeNike
Strona głównaSztukaArchitekturaOto nowe wnętrze adidas x INSEP zaprojektowane przez Ubalt Architectes

Oto nowe wnętrze adidas x INSEP zaprojektowane przez Ubalt Architectes

Paryskie studio Ubalt Architectes zostało poproszone o odnowienie niektórych pomieszczeń w National Institute of Sport, Expertise, and Performance (INSEP) w ramach współpracy z adidas.

Celem renowacji było połączenie zrównoważonego projektowania ze funkcjonalnymi strukturami, tworząc czystą, minimalną przestrzeń, która wspiera sportowców z wysokiego szczebla i przemawia do tożsamości obu stowarzyszeń. Z efektami renowacji możecie się zapoznać poprzez zestaw zdjęć załączonych poniżej.

Kolor niebieski, który powiązany jest zarówno do marką adidas, jak i INSEP, został użyty do podłogach, ścianach i na wybranych elementach mebli. Na środku strefy mieszkalnej umieszczono białą klatkę by rozdzielić różne strefy aktywności, a w niej samej umieszczono stoły, które mogą służyć jak stołówka lub miejsce do pracy. Obok tego znajduje się strefa gier z piłkarzykami oraz telewizorem i konsolą.

Ciekawym zabiegiem jest umieszczenie szerokich trzech białych pasów na niebieskiej podłodze co od razu może przywodzić na myśl pudło z butami od niemieckiej marki.

Z kolei w sali konferencyjnej na niebieskiej podłodze umieszczono białe meble, stoły i krzesła, które idealnie ze sobą współgrają. Tuż obok niej mamy małe pomieszczenie z fotelami oddzielone biała siatką / klatką.

Następnie można zerknąć na szatnie, gdzie betonowe podłogi i ściany zostały uzupełnione o białe kafelki z kontrastową fugą, a także dodatki i elementy wyposażenia w kolorze niebieskim.

Zapoznaj się z fotografiami obiektu, którego odnowione wnętrza zostały oddane w styczniu bieżącego roku.

Za zdjęcia odpowiadał Yohann Fontaine, u którego znajdziecie więcej ujęć.

adidas x insep ubalt architectes 1 adidas x insep ubalt architectes 2 adidas x insep ubalt architectes 3 adidas x insep ubalt architectes 4 adidas x insep ubalt architectes 5 adidas x insep ubalt architectes 6 adidas x insep ubalt architectes 7 adidas x insep ubalt architectes 8 adidas x insep ubalt architectes 9 adidas x insep ubalt architectes 10 adidas x insep ubalt architectes 11

Ten post może zawierać linki afiliacyjne.

- Reklama -Nike
- Reklama -NIke

ZOBACZ NASTĘPNE NEWSY: