Połączenie ekipy adidas z japońskim projektantem Yohji Yamamoto to od dawna strzał w dziesiątkę, dlatego chyba nie zszokujemy Was stwierdzeniem, że poniższy model Pure Boost ZG Knit prezentuje się naprawdę dobrze a co więcej, wykorzystano tutaj technologię dobrze znaną nam ze świetnie przyjętych Ultra Boostów.

Dzięki temu zabiegowi, w akcji zobaczymy charakterystyczną podeszwę, która wygląda jakby była zrobiona ze styropianu. Do tego dochodzi mega lekka cholewka, przez co sam but zapewnia maksymalny komfort stopie. Natomiast, jeśli chodzi już o samą kolorystykę to nosi ona nazwę Purple/White, gdzie większa część powierzchni pokryta jest przez rzucający się w oczy fiolet. Do tego dochodzą czarne trzy paski oraz zielonkawe akcenty, umieszczone z tyłu buta.

Co do dostępności poniższych kicksów to koniecznie sprawdźcie oficjalną stronę internetową Wish ATL i ogarnij dla siebie parkę!

y-3-pure-boost-zg-knit-purple-1 y-3-pure-boost-zg-knit-purple-3 y-3-pure-boost-zg-knit-purple-4 y-3-pure-boost-zg-knit-purple-5

Reklama
air jordan