- Reklama -NIke WyprzedazNIke Wyprzedaz

adidas Yeezy 500 nadchodzą w granitowych odcieniach

Kanye West nie daje o sobie zapomnieć, i nie mówimy tu o jego wybrykach wokół Kim, a jego kolekcji butów w stajni adidasa. Przed Wami jego najnowsze dziecko, czyli kolorystyka „Granite” w modelu adidas Yeezy 500.

Na przestrzeni lat ziemiste i skaliste odcienie stały się synonimem kolekcji Yeezy. W tym przypadku nie jest inaczej i już niedługo na sklepowych półkach pojawią się 500-tki korzystające z ciemnych odcieni szarości. Zarówno elementy z zamszu, jak i ze skóry czy siateczki, będą w takich właśnie barwach. Jedynie mudguard idący tuż nad podeszwą oraz ona sama będą ciut ciemniejsze. A propos tego ostatniego elementu, czyli podeszwy, to jej wygląd został zaczerpnięty z butów do koszykówki Kobego Bryanta.

Po tym jak poznaliście co serwują nam designerzy niemieckiej marki, czas zapoznać się ze szczegółami premiery. Opisywane adidas Yeezy 500 „Granite” trafią do sklepów już 14 maja. Będziecie mogli je zakupić poprzez adidas CONFIRMED.

adidas Yeezy 500 Granite GW6373 1 adidas Yeezy 500 Granite GW6373 2 adidas Yeezy 500 Granite GW6373 3 adidas Yeezy 500 Granite GW6373 4

LINK DO ADIDAS CONFIRMED

Ten post może zawierać linki afiliacyjne.

- Reklama -NIke WyprzedazNIke Wyprzedaz

ZOBACZ NASTĘPNE NEWSY: